Час роботи:
 • Пн-Пт: 09:00 - 20:00
 • Сб-Вс: 09:00 - 19:00
Номер телефону:

Заміна ущільнювача на дерев'яних вікнах у Києві недорого

Як і будь-які інші елементи віконних систем, гума ущільнювача згодом схильна до зношування. Як результат, можливе виникнення таких проблем, як піддування, намерзання, утворення конденсату та ін. Вирішенням таких проблем стає лише заміна ущільнювача на дерев'яних вікнах. Наша компанія пропонує професійні послуги по обслуговуванню віконних систем в Києві за максимально вигідними цінами. Вам достатньо оформити замовлення та чекати на наших фахівців. Звертайтесь!

Навіщо потрібен ущільнювач?

Навіщо потрібен ущільнювач?

Ущільнювальна гума необхідна для повноцінної герметизації віконної системи, що допомагає забезпечити необхідне тепло, шумо, вітро та вологоізоляцію. При пошкодженні та виході з ладу ущільнювача відбувається розгерметизація вікон, що призводить до:

 1. Утворенню намерзання.
 2. Виникнення конденсату.
 3. Протягам.
 4. Порушення тепло та шумоізоляції.

А також іншим проблемам. Тому, при виникненні будь-якої з них, необхідно відразу провести заміну ущільнювача на вікнах, що і пропонує наша компанія.

Вартість заміни ущільнювача на дерев'яному вікні

Вартість заміни ущільнювача на дерев'яному вікні

Ціна на послуги залежатиме від того, які роботи необхідно виконати, а також від типу віконного профілю, матеріалу ущільнювача та інших факторів. Докладніше ви можете дізнатися у запропонованому прайсі або під час консультації з нашим фахівцем.

Що ми пропонуємо?

Що ми пропонуємо?

Фахівці нашої компанії пропонують повний спектр послуг з обслуговування віконних систем. При зверненні до нас будуть виконані такі роботи:

 1. Зміна ущільнювача на дерев'яних вікнах.
 2. Змащення та чищення.
 3. Регулювання вікна.

При потребі також можуть здійснюватися й інші роботи, залежно від стану віконної системи.

Питання-відповідь

 • Як доглядати за ущільнювачем?

  Якщо ви хочете максимально продовжити термін служби ущільнювача, то слід послаблювати притиск стулки в теплий час, хоча б раз на рік очищати ущільнювач вологою ганчіркою, змащувати гуму 1-2 рази на рік.

 • Які ущільнювачі ви встановлюєте?

  Ми пропонуємо великий асортимент виробів різної якості та виробників залежно від бюджету на роботи. Ви можете замовити ущільнювач на вікна будь-якого типу.

 • В який термін проводяться роботи?

  Саме встановлення ущільнювача займає буквально кілька годин. Спеціалісти компанії прибудуть до вас в обумовлений день (часто, протягом 1-2 днів з моменту оформлення замовлення) і виконають усі необхідні роботи.

 • Чи можна проводити заміну самостійно?

  Без наявності необхідних навичок та інструменту ми цього робити не рекомендуємо, оскільки ви можете неправильно встановити ущільнювач та відрегулювати вікно, тим самим зробивши лише гірше.

Правильний вибір ущільнювача

Чому варто звернутись до нас?

Наша компанія пропонує повний спектр послуг з обслуговування віконних систем, а також гарантує:

 1. Використання тільки якісних ущільнювачів.
 2. Змащення виробів професійним маслом.
 3. Оперативне виконання всіх робіт.
 4. Доступні ціни на всі послуги.
 5. Гарантія на роботи протягом року.

Все це робить співпрацю з нами вигідною для кожного клієнта. Звертайтесь!