Час роботи:
 • Пн-Пт: 09:00 - 20:00
 • Сб-Вс: 09:00 - 19:00
Номер телефону:

Як замовити ремонт вікон по програмі єВідновлення

Наша компанія РемВікно- є авторизованим партнером державної програми єВідновлення. У нас ви можете замовити ремонт вікон, заміну склопакетів чи вікон, які були пошкоджені. Нижче наведений алгоритм дій.

Які умови для того, щоб скористатися програмою єВідновлення?
 1. Якщо вікна або склопакети в приватному будинку, квартирі, кімнаті або іншому житловому приміщенню були пошкоджені внаслідок бойових дій після 24 лютого 2022 року.
 2. Вікна підлягають ремонту/заміні і не були відремонтовані власником самостійно.
 3. Житлове приміщення з вікнами, які потребують ремонту, знаходяться не в зоні активних бойових дій і на підконтрольній Україні території.
єВідновлення

Зверніть увагу, що отримати кошти можна тільки на пошкоджені вікна. Ніякі документи, або акти виконаних робіт, не дадуть Вам підстав отримати кошти, (компенсацію), якщо вікна були відремонтовані власним коштом.

Потрібен ремонт вікон по програмі єВідновлення? Залиште заявку прямо зараз.

Ви можете звернутися до нас самостійно, або залишити online заявку в формі зворотного зв'язку. Наші фахівці зможуть прорахувати приблизну вартість робіт та матеріалів. Якщо вартість Вас влаштує, то відразу домовимося на більш точний день, та час, для виконання даних робіт.

Як подати заявку на відшкодування коштів по програмі єВідновлення ?

 • Щоб замовити ремонт вікон у компанії РемВікно по програмі єВідновлення потрібно: В додатку Дія подати заявку в розділі Сервіси «єВідновлення» -> Повідомити про пошкоджене майно.
 • Відкрити картку єВідновлення в банку-партнері (ПриватБанк, monobank, otpbank, RaiffeizenBank, ОЩАДБАНК, ПРАВЕКС БАНК, Глобус Банк та інші). Відкрити картку можна самостійно в додатку Банка-партнера або звернувшись особисто у відділення Банка.
 • Оформили заявку на виплату коштів в додатку Дія.
 • Дозволити комісії місцевої влади оглянути пошкоджене майно для того, щоб встановити розмір компенсації на відновлення. (Для власників квартир максимальна сума компенсації 350 000 грн, для власників приватних будинків 500 000).
Програма єВідновлення
 • Очікувати доки рішення буде внесено в Реєстр пошкодженого та зруйнованого майна. Почекати зарахування коштів для ремонту вікон на картку єВідновлення (Компенсація до 200 000 грн зараховується одним платежем, компенсація більше 200 000 грн здійснюється двома виплатами: спочатку зараховується 70 %, потім 30 %).
 • Замовити і оплатити ремонт вікон або заміну склопакетів в компанії РемВікно, яка є офіційним партнером програми єВідновлення.
 • Подати звіт у застосунку Дія про використані кошти (Звіт подається після використання близько 90% від виплаченої суми).

Варто відзначити, що кошти по даній програмі, є цільовими коштами, і витрати їх можливо тільки на ремонтування або заміну пошкоджених вікон, склопакетів, регулювання та заміну фурнітури. Також є обмежений термін використання коштів, це 12 місяців з моменту їх надходження.

Зверніться до нас за безкоштовною консультацією.

Якщо у Вас залишились питання зверніть до нас будь-яким зручним методом, або залиште свій номер телефону, і ми зателефонуємо протягом 5 хв.