Ремонт та регулювання вікон у Києві для кожного!

Ми працюємо для Вас:
Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Вс: 10:00 - 16:00
Україна, м. Київ
info@regulirovka-okna.kiev.ua

Корисні статті

 • Чому потіють вікна? Чому потіють вікна?

  Запотівання склопакетів у зимовий період року. Побутові причини та способи їх усунення без заміни склопакетів. Як визначити істинну проблему запотівання вікон та грибка на укосах.

 • Дерев'яні євровікна Дерев'яні євровікна

  Переваги та недоліки дерев'яних євровікон. Що вибрати: екологічне та красиве дерево або довговічний та бюджетний пластик. Як доглядати за дерев'яними євровікнами, щоби прослужили довше.

 • Чому ламаються вікна? Чому ламаються вікна?

  Найпоширеніші причини поломок пластикових вікон, пов'язані з виробництвом, встановленням, експлуатацією. Як не допустити дорогу поломку. Рекомендації щодо вибору віконно-ремонтної компанії.

 • Позбавляємося конденсату на вікнах Позбавляємося конденсату на вікнах

  Що таке конденсат на вікнах, причини виникнення та ефективні способи його усунення. Який склопакет вибрати, щоб у майбутньому не запотівав. Як самостійно визначити кількість стекол у склопакеті.

 • Чому люди віддають перевагу дерев'яним вікнам Чому люди віддають перевагу дерев'яним вікнам

  Естетичність, екологічність та інші переваги дерев'яних вікон. Види матеріалів та етапи виготовлення дерев'яних конструкцій. Як доглядати за дерев'яними вікнами, щоби прослужили довго.

 • Як доглядати за вікнами Як правильно доглядати за пластиковими вікнами.

  Правильний та своєчасний догляд за пластиковими вікнами – гарантія безперебійної служби на довгі роки. Які засоби можна використовувати для вікон ПВХ? У яких випадках варто звернутися до майстра з ремонту вікон.

 • Практичні поради щодо вибору пластикових вікон Практичні поради щодо вибору пластикових вікон

  Яке вікно вибрати: дерев'яне, метало-пластикове чи алюмінієве, плюси та мінуси кожного профілю. На що звернути увагу, щоб вибрати найкраще співвідношення ціна-якість при виборі вікна.