Час роботи:
  • Пн-Пт: 09:00 - 20:00
  • Сб-Вс: 09:00 - 19:00
Номер телефону:

Корисні статті

єВідновлення Ремонт вікон по програмі єВідновлення

Потрібен ремонт пластикових вікон за програмою єВідновлення? Наші фахівці оперативно проконсультують і виконають роботу. У цій статті покроковий посібник з отримання компенсації.

Вода у вікні Чому протікають вікна

Причини протікання пластикових вікон та дверей, методи діагностики та варіанти самостійного розв'язання проблеми. Наочні приклади як можна за декілька хвилин усунути протікання, без звернення до фахівців.

Блокувальник на вікні Як розблокувати вікно

Заблокувалося пластикове вікно в найбільш не вдалий час? Не проблема, ми допоможемо. Коротка інструкція з самостійного розблокування пластикових вікон та дверей, наочні приклади та корисні поради.

Чому потіють вікна? Чому потіють вікна?

Запотівання склопакетів у зимовий період року. Побутові причини та способи їх усунення без заміни склопакетів. Як визначити істинну проблему запотівання вікон та грибка на укосах.

Чому ламаються вікна? Чому ламаються вікна?

Найпоширеніші причини поломок пластикових вікон, пов'язані з виробництвом, встановленням, експлуатацією. Як не допустити дорогу поломку. Рекомендації щодо вибору віконно-ремонтної компанії.

Чому люди віддають перевагу дерев'яним вікнам Чому люди віддають перевагу дерев'яним вікнам

Естетичність, екологічність та інші переваги дерев'яних вікон. Види матеріалів та етапи виготовлення дерев'яних конструкцій. Як доглядати за дерев'яними вікнами, щоби прослужили довго.

Як доглядати за вікнами Як правильно доглядати за пластиковими вікнами.

Правильний та своєчасний догляд за пластиковими вікнами – гарантія безперебійної служби на довгі роки. Які засоби можна використовувати для вікон ПВХ? У яких випадках варто звернутися до майстра з ремонту вікон.

Практичні поради щодо вибору пластикових вікон Практичні поради щодо вибору пластикових вікон

Яке вікно вибрати: дерев'яне, металопластикове чи алюмінієве, плюси та мінуси кожного профілю. На що звернути увагу, щоб вибрати найкраще співвідношення ціна-якість при виборі вікна.