Час роботи:
  • Пн-Пт: 09:00 - 20:00
  • Сб-Вс: 09:00 - 19:00
Номер телефону:

Замки на вікна

Діти до жаху активні та допитливі створіння. Їм завжди хочеться кудись залізти, відкрити, дістати. Від цього батьки часто сивіють завчасно. Особливу небезпеку у цій ситуації становлять вікна. Один необережний рух та дитина може опинитися на вулиці. Щоб уникнути цього, встановіть дитячий замок.

Замки на вікна

Види замків на вікна

У виробників, як і у нас, можна знайти величезний вибір різних замків на вікна. Всі вони виконають одну головну функцію — не допустити повного розкриття віконної конструкції, забезпечивши безпеку дитині або домашньому вихованцю. При цьому вікно можна ставити на провітрювання і навіть трохи відкривати з невеликим отвором.

Види замків на вікна

Замки бувають наступних видів:

  • Блокувальник. Він робиться із високоміцного металу. Кріпиться вгорі рами віконної конструкції із внутрішньої сторони. Завдяки цьому дитина не зможе відчинити вікно.
  • Накладний. Складається з двох частин: одна кріпиться на рамі внизу, а інша безпосередньо до вікна.
  • Ручка із замком. Найбільш поширений варіант. В основі ручки вбудовано замок, що закривається на спеціальний ключ. Головне не забувати діставати його з ручки, перш ніж залишати кімнату.
  • Врізаний у віконну раму. Має маленькі розміри, завдяки чому практично не помітний. Його легко закріпити внизу рами. Крім того, вікно відкривається лише на невелику щілину.
  • Тросовий. Зроблений із двох частин, які скріплені між собою тросом. Перша кріпиться безпосередньо до вікна, а друга на стулки. Завдяки тросу вікно можна відкрити на невелику щілинку. Однак, повністю це зробити буде неможливо.
  • Заглушка. Встановлюється замість віконної ручки. Для закриття потрібно робити цілі маніпуляції: відсунути заглушку, встановити спеціальну ручку для замку. Якщо вона загубиться, доведеться купувати нову, оскільки вікно буде постійно закрито.

Ці замки підходять до всіх віконних конструкцій. Тому ви можете обрати будь-який. Стандартний колір білий. Якщо ви хочете інший, повідомте про це під час оформлення замовлення.

Ми пропонуємо лише перевірених виробників та гарантуємо якість. Пам'ятайте, що на замках для вікон не можна заощаджувати. Адже від цього залежить безпека ваших дітей.

Дізнатись вартість

Питання-відповідь

Скільки коштує замок для вікна?

Ціна залежить від типу замка та виробника. Ми наполегливо не рекомендуємо купувати дешеві китайські варіанти, оскільки вони не зможуть забезпечити потрібний рівень безпеки.

Як купити замок для вікна?

Залишіть заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним телефоном. Замовити замок можна разом із встановленням.

Як працює замок для вікна?

Всі вироби працюють за різними принципами. Однак фактично вони є обмежувачами, які не дозволяють відкрити вікно повністю лише за допомогою спеціального ключа або маніпуляцій.

Як довго встановлюється замок на вікно?

Процедура не вимагає особливих часових витрат. Майстру вистачить 15-20 хвилин на встановлення.