Час роботи:
  • Пн-Пт: 09:00 - 20:00
  • Сб-Вс: 09:00 - 19:00
Номер телефону:

Протікають пластикові вікна під час дощу

Чимало людей стикаються з проблемою, коли під час дощу, особливо косого дощу, на підвіконні збирається вода. Наприклад, якщо вдома нікого немає, і нема кому вимокати воду, то з підвіконня вона почне стікати на підлогу, тим самим завдаючи вже серйозніших проблем, починаючи від здуття ламінату, і закінчуючи затопленням сусідів з низу. Якщо ви помітили навіть не велике скупчення води на підвіконні, варто негайно вжити заходів, і не чекати на ускладнення ситуації. Як правило проблема досить банальна, і лежить на поверхні, і найважливіше, що впоратися з нею можна самостійно. Фахівці компанії "РемВікно" із задоволенням дадуть коротку та перевірену інструкцію, за якою ви вирішите проблему протягом кількох хвилин.

Чому вікна протікають під час дощу

Замовити професійну допомогу спеціалістів

Потрібен майстер з ремонту пластикових вікон у Києві? Залиште свої дані, і ми передзвонимо протягом 5 хвилин. Дамо безкоштовну та кваліфіковану консультацію online.

Вода після дощу в рамі пластикового вікна

Ще одним варіантом діагностики може бути наявність води у віконній рамі. Відкрийте вікно, або балконні двері, і перевірте чи не накопичується вода всередині рами. Її наявність свідчить про несправність дренажної системи. Визначивши, що проблема саме в дренажній системі, ми відразу може відкинути безліч варіантів, таких як: протікання з відкосів, щілин між підвіконням і рамою, анти - ухил козирків або водовідливів.

У рамі зібралася вода

Забита дренажна система віконної рами: у 95% випадків причиною є саме забита дренажна система (злив). Дренажна система є вхідними отворами всередині рами, його можна побачити при відкритому вікні. Також вихідні отвори зі сторони вулиці, його можна бачити над відливом.

Як переконатись на 100% що проблема саме у цьому?

Дуже просто беремо склянку води, відкриваємо вікно і поступово проливаємо воду на раму, як показано на фото нижче. Якщо вода не стікає на відлив зі сторони вулиці, це означає, що дренажна система засмічена, і необхідно провести її чищення, після чого функціональність вікна повністю відновиться, і проблема буде вирішена. Зверніть увагу, якщо вода стікає, але дуже повільно, капає, це так само означає, що система не справна, оскільки при інтенсивному дощі вона не впорається з потоком води, і на підвіконні знову утвориться калюжа води.

Проливаємо воду в дренаж

Очищення дренажної системи

Для очищення достатньо скористатися звичайним дротом, і рухами вперед-назад очистити отвори дренажу від бруду, який у ньому зібрався, потрібно провести очищення як у зовнішньому, так і внутрішньому каналі. Після очищення потрібно ще раз пролити воду і переконатися, що із завданням ми впоралися. Як ми бачимо проблема досить проста, і для її вирішення не потрібно спеціальних навичок, знань чи майстрів. Однак бувають ситуації, коли вода на підвіконні з'являється з інших причин, які ми розглянемо нижче.

Залишити заявку на безкоштовну консультацію

Потрібна безкоштовна консультація? Залишіть заявку прямо зараз, і наші спеціалісти передзвонять протягом 5 хвилин.

Через що ще буває дана неприємність

  1. Забули просвердлити дренаж: Варто відзначити, що таке буває дуже рідко. Можливо, вікна збиралися в гаражних умовах, і банально, людський фактор забули просвердлити дані отвори. У такій ситуації ми радимо не намагатися самостійно їх зробити, через те, що свердлити дренаж потрібно під спеціальним кутом, а також, потрібно мати спеціальні навички та знання в будові профілю, найкращим варіантом буде звернутися до фахівців з ремонту вікон. Майстер досить швидко просвердлить дренажну систему і проблем більше не буде.
  2. Отвір закритий відливом: якщо вікно встановлено з порушенням норм і стандартів, можлива ситуація, коли вихідні отвори повністю закриті відливом або замуровані фасадом. У такій ситуації також може збиратися вода, радимо звернутися до фахівців для її вирішення.
  3. Після робіт з утеплення фасаду: Якщо після утеплення фасаду виникла така проблема, можливо фасадники закрили отвори утеплювачем, варто заглянути у вікно і перевірити чи все в нормі.
  4. Утворення конденсату на склопакетах: часто буває, що при сильному запотіванні вікон, конденсат стікає по вікну, і збирається на підвіконні, про те, чому потіють вікна ми розповідали раніше.
  5. Чи не кваліфікований віконний майстер: на жаль, і в нашій професії є не кваліфіковані фахівці, після яких ми знаходили, замазані дренажні отвори силіконом, монтажну піну під штапиком, та інші методи ремонту, про які навіть соромно говорити, у такій ситуації також рекомендуємо самостійно переконатись, що все гаразд.
  6. Слабкий притиск стулки до рами: якщо всі перелічені вище варіанти обстежили, і проблема не виявилася, це може свідчити про слабку герметичність притиску, в такій ситуації слід замінити віконний ущільнювач, і відрегулювати фурнітуру тим самим відновити герметичність вікна.

У цій статті описані абсолютно всі ситуації, які можуть викликати цю неприємність з протіканням води на підвіконня, прочитавши цю статтю в 95% випадках, ви зможете вирішити проблему самостійно протягом декількох хвилин.