Ремонт та регулювання вікон у Києві для кожного!

Ми працюємо для Вас:
Пн-Пт: 09:00 - 20:00
Сб-Вс: 09:00 - 19:00
Україна, м. Київ
info@regulirovka-okna.kiev.ua

Заміна склопакета у Києві

Заміна склопакета у Києві

Час не стоїть на місці і навіть найзвичніші та надійніші речі та конструкції виходять з ладу з різних причин. Вікон це також стосується, але це не означає, що треба купувати нові. Заміна склопакета обійдеться значно дешевше за нове вікно.

Коли потрібна заміна склопакетів

Коли потрібна заміна склопакетів

Вікна є важливим елементом для кожної квартири. Вони забезпечують проникнення сонячних променів до приміщення для його освітлення. Однак, з різних причин склопакет може вимагати заміни. Найчастіше це трапляється:

 1. Моральне зношування виробу. Склопакет не відповідає сучасним характеристикам. Найчастіше тут відбувається заміна однокамерної конструкції на більш сучасну двокамерну з додатковими опціями (захист від ультрафіолетових променів, енергозбереження тощо).
 2. Механічне пошкодження. З появою тріщин варто відразу задуматися про заміну. Вона може виникнути через усадку будівлі в багатоквартирних будинках, удар важким предметом або великою гілкою при сильному вітрі.
 3. Розгерметизація склопакета. Відбувається через неякісну збірку скла. Однак частіше це відбувається через неякісні матеріали.

Варто врахувати, що при заміні однокамерного склопакета на двокамерний обов'язково знадобиться заміна віконного штапика. При цьому штапик обов'язково має відповідати марці профільної системи.

Як надається послуга «Заміна склопакетів»?

Як надається послуга «Заміна склопакетів»??

Як і при покупці віконних конструкцій, при заміні необхідно зробити виміри. Кожне вікно унікальне, тому створити стандартні склопакети, які підходять всім неможливо. Тут важливе дотримання точних розмірів аж до міліметрів.

Як надається послуга «Заміна склопакетів»?

Заміна здійснюється в наступному порядку:

 1. Для початку, рахуємо вартість за приблизними розмірами в калькуляторі, якщо вартість влаштовує, викликаємо майстра на замір.
 2. Виїзд замірника на об'єкт. Під час складання заявки вкажіть зручний для вас час та адресу, куди майстер має під'їхати.
 3. Передача точних вимірів виробництва. Виготовлення займе 10 робочих днів.
 4. Демонтаж старого та встановлення нового склопакета. Майстри виконають роботу максимально акуратно, щоб не пошкодити саму віконну конструкцію.

Під час оформлення замовлення ви можете вказати всі необхідні характеристики для склопакета: кількість камер, додаткові опції та його зовнішній вигляд. Консультанти підкажуть необхідну інформацію.

Питання-відповідь

 • Чи можна змінити склопакети самостійно?

  Ні, склопакети виготовляються індивідуально на виробництві. Для заміни потрібні не тільки навички та знання, а й спеціальний інструмент.

 • Скільки коштує заміна склопакета?

  Ціна встановлюється індивідуально, залежно від кількості камер та додаткових опцій.

 • Як довго відбувається заміна?

  Після виготовлення склопакета він доставляється на об'єкт. Для його встановлення потрібно 15-20 хвилин.

 • У мене давно стоїть склопакет, чи мені його міняти?

  Складне питання. Якщо ви відчуваєте від нього холод, особливо біля вікна, варто. Краще поставити сучасний склопакет з енергозбереженням та заощадити на комунальних послугах.