Час роботи:
 • Пн-Пт: 09:00 - 20:00
 • Сб-Вс: 09:00 - 19:00
Номер телефону:

Герметизація вікон у Києві за низькою ціною

Експлуатація віконних конструкцій передбачає їх технічне обслуговування, необхідне після певного проміжку часу. Така необхідність обумовлена природним зношуванням використовуваної монтажної піни, яка втрачає свою герметичність (структуру).

Герметизація вікон у Києві за низькою ціною

Герметизація віконних швів є однією з послуг, що пропонуються нашою компанією. Індивідуальний підхід до поставленого завдання та використання перевірених матеріалів забезпечує високу якість виконаних робіт. Відмінна риса послуги – універсальність, т.к. у нашому розпорядженні сучасне альпіністське оснащення, що дозволяє виконувати висотні роботи.

Ціна герметизації вікон у Києві від нашої компанії є фіксованою, тобто вартість не змінюється у процесі оформлення замовлення. Залежить від особливостей віконної конструкції, поверху розміщення та загального обсягу робіт.

Коли потрібна герметизація швів пластикових вікон

Коли потрібна герметизація швів пластикових вікон

Запропонована послуга необхідна для виявлення таких ознак:

 1. Стало відчуватися продування, тобто з'являються протяги.
 2. Помітні щілини між стіною та віконною конструкцією.
 3. Просідання вікна. Проблема виникає через псування монтажної піни, яка утримує віконну конструкцію.

При виявленні будь-якої з цих ознак потрібно негайно виконати ремонтні роботи та герметизацію віконних швів, що дасть змогу далі експлуатувати вікно.

Зазначимо, що виконання герметизації проводиться в міру руйнування монтажної піни. Даний матеріал втрачає свої початкові властивості при впливі ультрафіолету та підвищеної вологості – його структура втрачає міцність, стає пухкою.

Герметизація вікон зовні виконується за однією технологією – зверху на монтажну піну наноситься шар поліуретанового або іншого герметика. Це забезпечує герметичність стику, одночасно з цим оберігаючи піну від негативного впливу сонячних променів та підвищеної вологості.

Чому потрібно замовити герметизацію вікон в Києві у нас

Головне, на що потрібно звернути увагу – виконання висотних робіт, що дозволяє усунути проблему продування віконної конструкції у будь-якому будинку. Зазначимо, що власникам приватних будинків простіше у цьому плані – максимальна кількість поверхів може бути не більше 3, але в більшості випадків це одноповерхові будинки, що дозволяє виконати герметизацію віконних швів за мінімальний час.

Коли потрібна герметизація швів пластикових вікон

Оперативність підготовки та проведення висотних робіт здійснюється відповідно до вимог техніки безпеки.

До інших переваг від співпраці з нами слід зарахувати:

 1. Виконання робіт у раніше обумовлені терміни – немає тимчасових затримок. Майстри приїдуть за адресою у зручний для Вас день.
 2. Надаємо гарантію на герметизацію вікон, незалежно від їхньої конструкції та складності поставленого завдання.
 3. Вигідні цінові пропозиції – доступна вартість дозволяє заощадити гроші.
 4. Спеціальні пропозиції для постійних клієнтів – акції та знижки.
 5. Персональний підхід до кожного замовника – враховуємо усі побажання.
 6. Консультації від майстрів щодо експлуатації металопластикових вікон.

Все це робить нас лідером в даній сфері надання послуг по Києву та передмісті, що встигли оцінити тисячі задоволених клієнтів.

Вирішення проблеми з герметизацією віконних конструкцій

Замовити герметизацію вікон у Києві за низькою ціною можна у нас – оформлення заявки займає мінімум часу. Менеджер відповість на запитання зручним способом (телефон, онлайн-чат, електронна пошта) та надасть допомогу при заповненні форми. Довіртеся професіоналам – решту ми беремо на себе!

Питання-відповідь

 • Чи можна виконати герметизацію вікон своїми руками?

  Можна виконати, але це у випадку з приватним будинком, так як в більшості випадків він має 1-2 поверхи і не потрібне використання спеціального альпіністського обладнання.

 • Який час виконання замовлення?

  Час є індивідуальним показником, так як він залежить від кількості вікон та складності робіт.

 • Які матеріали використовуються?

  Застосовується монтажна піна та різні герметики – вони підбираються залежно від умов довкілля та особливостей віконної конструкції.

 • Чи є гарантії на виконані роботи?

  Наші майстри надають гарантію на герметизацію вікон – усуваються проблеми будь-якої складності.