Час роботи:
 • Пн-Пт: 09:00 - 20:00
 • Сб-Вс: 09:00 - 19:00
Номер телефону:

Заміна ущільнювача на вікнах у Києві недорого

Сучасні віконні системи мають велику кількість переваг, а тому з кожним роком все більше людей здійснює заміну скління. Але при всіх своїх якостях та довговічності, вони також можуть з часом виходити з ладу та вимагати обслуговування. При правильній установці скління, віконна система повинна забезпечувати шумоізоляцію, також не допускати протягів, тобто бути повністю герметичною. Але згодом ця герметичність може бути втрачена, і тоді буде потрібна заміна ущільнювача на вікнах.

Коли потрібна заміна гумок на склопакетах?

Коли потрібна заміна гумок на склопакетах?

Така процедура може бути потрібна в тих випадках, якщо:

 1. З вікна сквозить.
 2. У приміщенні надто чути шум з вулиці.
 3. У квартиру або будинок почали потрапляти бруд та пил через вікна.
 4. Ушкоджений ущільнювач або він став сухим і потріскався.

У будь-якій з цих ситуацій вам знадобиться викликати фахівця та виконати заміну ущільнювача на вікнах.

Які послуги ми пропонуємо?

Які послуги ми пропонуємо?

Наша компанія спеціалізується на обслуговуванні віконних систем, і однією з найбільш популярних послуг є заміна ущільнювача на вікнах. При цьому ми пропонуємо:

 1. Заміну гумок на склопакетах ПВХ вікон.
 2. Встановлення ущільнювача на алюмінієві системи.
 3. Заміну ущільнювача на дерев'яних вікнах.

Докладніше уточнити про вартість робіт ви можете ознайомившись з прайсом або звернувшись до нашого менеджера по телефону.

Вартість заміни ущільнювача

Вартість заміни ущільнювача

Ціна на послуги із заміни ущільнювача на вікнах залежатиме від розмірів склопакетів, типу вікна, виробника та інших факторів. Докладніше про вартість послуг ви можете побачити в прайсі далі, а якщо в ньому немає необхідної послуги, зверніться за консультацією до нашого менеджера.

Сертифікати

Питання-відповідь

 • Чи можна провести заміну ущільнювача самостійно?

  Провести такі роботи можливо за наявності мінімальних навичок, але при цьому варто враховувати тип ущільнювача, правильно розрахувати його кількість, провести заміну і виконати регулювання віконної системи. Крім того, у разі неправильного виконання робіт, ви ризикуєте зробити лише гірше і лише дарма витратити свої гроші та час.

 • В який термін проводиться заміна ущільнювача на вікнах?

  Ми намагаємось виконувати всі роботи максимально оперативно. Тому в середньому роботи проводяться протягом 3 днів з моменту замовлення.

 • Навіщо міняти ущільнювач?

  Цей елемент забезпечує необхідну герметичність, і при його пошкодженні вона може бути втрачена, що призведе до наявності протягів, вологи та інших неприємних наслідків.

 • Коли настав час замінити ущільнювач?

  Заміна може бути потрібна при ознаках його виходу з ладу або пошкодження, але також варто враховувати термін придатності, особливості догляду та інші фактори. В середньому, заміна потрібна раз на 5-10 років, залежно від якості матеріалу.

Як оформити замовлення?

Якщо вам потрібна заміна ущільнювача на вікнах, тоді звернутися до нас буде правильним рішенням. Для оформлення замовлення вам потрібно залишити заявку на сайті, зателефонувати за вказаним номером або особисто відвідати офіс компанії у зручний для вас час. Ми чекаємо на вас!