Час роботи:
 • Пн-Пт: 09:00 - 20:00
 • Сб-Вс: 09:00 - 19:00
Номер телефону:

Москітні сітки за низькими цінами: калькулятор для розрахунку

Однією з головних причин популярності пластикових вікон є не лише їх теплоізоляційні властивості, а й захист від мошкари та пилу. Москітна сітка дозволяє не допустити проникнення комарів та набридливих мух у квартиру чи будинок. Саме вона забезпечує затишок та приємний відпочинок.

Навіщо потрібні москітні сітки? Навіщо потрібні москітні сітки?

Навіщо потрібні москітні сітки?

Встановлюючи москітну сітку на всіх вікнах одночасно, ви не тільки забезпечите собі затишок від комах, що літають, але і позбавитеся від таких шкідливих речовин, як Raid. Так ви збережете не лише власні гроші, а й здоров'я. Адже вам не доведеться дихати отруйними складами. Москітна сітка на вікно захистить від:

 1. Комах, включаючи комарів, мух, ос, бджіл.
 2. Від проникнення великого пилу та тополиного пуху.
 3. Від сміття, що летить, з верхніх поверхів, наприклад, недопалків.

У нашому каталозі ви знайдете кілька варіантів москітних сіток. Кожна з них має свої особливості. Антипил робиться з дуже дрібними комірками, які не пропускають пил та інші забруднення в приміщення. Антикішка має жорсткішу і міцнішу сітку, яку складно пошкодити кігтями. Вона також зможе утримати тварину від випадання з вікна.

Москітна сітка на двері встановлюється з тих же причин, що й на вікно. Вона дозволить залишити балкон відкритим без ризику проникнення пилу з комахами. Особливо актуально, якщо часто залишається відкритим.

Москітні сітки: калькулятор цін

Як правило, постачальник вікон у супровідній документації вказує їх розмір. Також ви можете зробити виміри самостійно. Це дозволить знизити ціни на москітні сітки. Розрахувати вартість допоможе калькулятор. Внесіть дані про тип сітки, розміри в мм та додаткові опції. Система автоматично все розрахує, а ви зможете викликати майстра та отримати москітну сітку за вказаною ціною.

Питання-відповідь

 • Чи обов'язково робити виміри для замовлення?

  Так, інакше москітна сітка може не підійти до вашого вікна. Універсальної моделі немає.

 • Чи можна мити москітну сітку?

  Так, для цього використовуйте звичайний мильний розчин.

 • Москітні сітки міцно тримаються на вікнах?

  Для їх утримання використовуються спеціальні утримувачі. Однак спиратися на них не варто. Велику вагу сітка не витримає.

 • Мій кіт часто сидить на підвіконні, чи він може випасти?

  Краще не ризикувати та ставити вікно на провітрювання. Якщо кіт важить більше 3 кг, то є великий шанс його падіння.

 • З чого роблять москітні сітки?

  До складу входять безпечні полімери. Що відповідають усім сучасним вимогам екології.