Час роботи:
 • Пн-Пт: 09:00 - 20:00
 • Сб-Вс: 09:00 - 19:00
Номер телефону:

Якісний ущільнювач на алюмінієві вікна у Києві

Ущільнювальна гума є одним з основних елементів будь-якого алюмінієвого вікна, що відповідає за герметичність системи. Від якості цього виробу та правильної установки залежить збереження всіх характеристик вікон та мікроклімат у приміщенні. Саме тому заміна ущільнювача у алюмінієвих вікнах повинна проводитися вчасно. Наша компанія пропонує повний спектр послуг із заміни ущільнювальної гуми та обслуговування віконних систем на максимально вигідних умовах.

Правильний вибір ущільнювача

Правильний вибір ущільнювача

Без спеціальних знань чи досвіду роботи з такими виробами правильно підібрати матеріал дуже складно. У цій задачі є низка нюансів, які треба враховувати, серед них:

 1. Необхідна товщина ущільнювача.
 2. Тип профілю.
 3. Довжина гуми.
 4. Її виробник та матеріал.

А також низка інших особливостей, які впливають на підбір. Тому ми радимо звернутися до професіоналів. Наші фахівці допоможуть правильно підібрати ущільнювач на алюмінієві вікна та проведуть його встановлення у Києві за максимально вигідною ціною.

Як проводяться роботи із заміни гумок?

Як проводяться роботи із заміни гумок?

Наші спеціалісти пропонують повний комплекс послуг з обслуговування вікон, і при виникненні проблем із ущільнювачем, ми реалізуємо наступний алгоритм робіт:

 1. Проведення діагностики віконної системи та стану ущільнювальної гумки.
 2. Очищення та змащення ущільнювача, якщо це необхідно.
 3. Заміна ущільнювача на алюмінієвих вікнах.
 4. Регулювання віконної системи.

Таким чином, після закінчення робіт ви отримуєте справне герметичне вікно, яке прослужить ще довгі роки.

Питання-відповідь

 • Скільки коштує заміна ущільнювача на вікна?

  Вартість залежить від типу ущільнювача, обсягу робіт та інших факторів. Ви можете дізнатися ціну в нашому прайсі або проконсультуватися зі спеціалістом компанії.

 • Чи можна встановити мій ущільнювач?

  Ні, ми встановлюємо тільки свої ущільнювачі, тому що ми підбираємо їх за багатьма характеристиками та несемо відповідальність за якість роботи та матеріалів.

 • Коли потрібно міняти резинку?

  Викликати фахівців та провести заміну необхідно за перших проявів її несправності, що може відбиватися у протягах, утворенні конденсату та інших факторах.

 • Чи можливо не міняти резинку?

  Якщо вона у хорошому стані, то заміна може не знадобитися. Це стане відомо після діагностики. У такому разі наші фахівці проведуть очищення та змащення виробу.

Чому варто звернутись до нас?

Чому варто звернутись до нас?

Якщо вам потрібна якісна заміна ущільнювача на алюмінієвих вікнах, то наші фахівці допоможуть у вирішенні цього питання, при цьому ми гарантуємо:

 1. Висока якість виробів та монтажу.
 2. Вигідні ціни на всі товари та послуги.
 3. Гарантія протягом 1 року на проведені роботи.
 4. Оперативне виконання всіх робіт.

І це лише мала частина всіх переваг співпраці з нами. Тому, якщо ви виявили несправність вікна або ущільнювача, варто відразу звернутися в нашу компанію. Ми завжди раді допомогти кожному клієнту. Телефонуйте зараз.