Час роботи:
  • Пн-Пт: 09:00 - 20:00
  • Сб-Вс: 09:00 - 19:00
Номер телефону:

Регулювання дерев'яних склопакетів

Багато людей вибирають дерев'яні віконні конструкції, оскільки вони більш екологічні. При цьому, мають хороші експлуатаційні властивості. Але, незважаючи не всі їхні позитивні якості, не обійтися без їхнього обслуговування. Регулювання дерев'яних вікон зі склопакетами — це необхідність, що забезпечує продовження терміну служби конструкції.

Регулювання дерев'яних склопакетів

Коли потрібне регулювання

Загалом будь-яку віконну конструкцію, включаючи дерев'яну, необхідно обслуговувати. Процедура включає змазування фурнітури, заміну зламаних або зношених елементів і налаштування роботи системи. Додатково регулювання потрібне для виявлення наступних неприємних моментів:

  • Дивний звук під час відкриття та закриття стулок.
  • Відчуття протягу від стулок.
  • Поява конденсату.
  • Погано закриваються вікна.
  • Ручки почали заїдати.
  • Стулка провисла.

При виявленні подібних неполадок викликайте майстра. Він виконає регулювання дерев'яного вікна швидко та якісно. При цьому налаштування буде відповідати всім сучасним вимогам.

Коли потрібне регулювання

Чому не варто робити регулювання дерев'яного вікна самостійно

У мережі можна знайти величезну кількість інформації про налаштування фурнітури на осінньо-зимовий або весняно-літній сезони. Проте, виконувати самостійно регулювання вікон ми настійно не рекомендуємо. Це пов'язано з тим, що в залежності від виробника у віконних конструкцій є свої особливості, наприклад, розклинка стулки. Без досвіду, інструменту та знань зробити це самостійно неможливо.

Майте на увазі, що від неправильного налаштування фурнітури, може статися серйозна поломка однієї з її деталей. Також при розклинюванні стулки можна випадково пошкодити склопакет. Його заміна коштуватиме значно дорожче. Регулювання від майстра коштує недорого. У цьому ви можете переконатись у нашому прайсі.

Чому не варто робити регулювання дерев'яного вікна самостійно

Скільки коштує регулювання дерев'яного вікна

Тарифікація вказана у прайсі. Вартість визначається залежно від надання послуг та їхньої складності. Докладніше про ціни ви можете дізнатися у наших менеджерів. Просто зателефонуйте нам чи напишіть. Ми надамо всю необхідну інформацію.

Скільки коштує регулювання дерев'яного вікна
Дізнатись вартість

Питання-відповідь

Коли потрібне регулювання дерев'яних вікон?

Євро-вікна краще регулювати двічі на рік перед зміною сезону. Також важливо провести процедуру у разі погіршення експлуатаційних характеристик.

Чи можна провести регулювання самостійно?

Так, але врахуйте, що це потребуватиме знань та навичок. Регулювання проводиться по вертикалі, горизонталі, притиску вікон та петель тощо. Причому все має свої особливості.

Що входить до регулювання дерев'яного вікна?

Окрім безпосереднього налаштування, до послуги входить змащення фурнітури та діагностика. Додатково можлива заміна зношених деталей.

Як замовити налаштування вікна?

Зателефонуйте або залиште заявку на сайті. Повідомте яку послугу хочете, призначте зручний для вас час та адресу. Майстер приїде та швидко виконає роботу.