Час роботи:
 • Пн-Пт: 09:00 - 20:00
 • Сб-Вс: 09:00 - 19:00
Номер телефону:

Калькулятор пластикових вікон REHAU: як використовувати?

Профільна система rehau є одним з кращих брендів, що виробляють металопластикові вікна. Вони відрізняються високою якістю та довговічністю. Однак визначити вартість віконної конструкції достатньо складно, оскільки на неї впливає велика кількість факторів. Калькулятор для розрахунку вікон допоможе дізнатися максимально точну вартість на заміну пластикових вікон з урахуванням ваших потреб.

Як скористатися калькулятором пластикових вікон REHAU?

Для чого потрібно використовувати калькулятор перед викликом майстра?

Ми наполегливо рекомендуємо використовувати онлайн калькулятор пластикових вікон REHAU перед викликом замірника. З його допомогою ви зможете заздалегідь визначити кілька ключових параметрів:

 1. Вартість замовлення
 2. Тип склопакетів
 3. Профільну систему
 4. Конфігурацію конструкції
Навіщо потрібно використовувати калькулятор перед викликом майстра?

На основі обраних параметрів система автоматично видає результат. Завдяки цьому ви зможете заздалегідь визначити, чи вистачить вам бюджету для установки нових енергоефективних вікон, або варто вибрати ремонт та модернізацію старих вікон.

Ви можете дізнатися відгуки про ту або іншу серію профілів, з якими працює наша компанія. Дослідити необхідність того чи іншого типу склопакетів і т.д. Завдяки цьому при приїзді замірника у вас вже буде список конкретних питань, на які зможе відповісти спеціаліст. Так ви оберете для себе оптимальний варіант, не втрачаючи в якості та грошах.

Як швидко розрахувати вартість пластикових вікон у Києві?

Як використовувати калькулятор вартості вікон REHAU?

Наші розробники впровадили на сайті максимально зручний калькулятор вартості пластикових вікон REHAU.. Використання його досить просте. Навіть новачки розберуться з ним. Розрахунок вартості відбувається в кілька етапів, де потрібно вибрати певні параметри:

 1. Крок 1. Серію профілю REHAU. Тут представлено кілька варіантів: E60, E70, SYNEGO и GENEO
 2. Крок 2. Конфігурацію конструкції. Це можуть бути вікна, балконний блок (встановлюється між кімнатою та балконом), лоджія або балкон
 3. Крок 3. Тип конструкції. Зверніть увагу, що тут ви вибираєте кількість стулок, які відкриваються
 4. Крок 4. Розмір конструкції. Вам потрібно самостійно виміряти вікно по ширині та висоті. Вкажіть отримані дані в міліметрах!
 5. Крок 5. Оберіть склопакет. Ми пропонуємо однокамерні та двокамерні. Тут же встановіть галочки на додаткові послуги: наявність підвіконня, водостічної системи, москітні сітки, необхідність доставки, демонтажу та монтажу.
Як використовувати калькулятор вартості вікон REHAU?

На цьому калькуляторі вікон REHAU проводить автоматичний розрахунок вартості з урахуванням усіх вибраних параметрів. Ціна досить точна. Однак може бути невелике коректування, оскільки майстер більш правильно виконає замір ширини та висоти віконної конструкції. Виклик фахівця у нас безкоштовний за умови, що замовлення йде в роботу. Ви можете натиснути на кнопку після розрахунку вартості. Ми працюємо в Києві та області. Якщо у вас виникли питання або потрібна допомога, скористайтеся нашими контактами. Вони опубліковані в відповідному розділі.

Питання-відповідь

Як заміряти вікно самостійно?

Вам знадобиться рулетка, аркуш паперу та ручка. Замір виконується з внутрішньої сторони за шириною та висотою. Це робиться в кількох точках, щоб переконатися, що немає перекосу. При замірі висоти, якщо є підвіконня, то потрібно заміряти його, а потім додати до отриманого значення. Цього достатньо, щоб розрахувати вартість через калькулятор вікон ПВХ REHAU.

Яку серію профілю обрати?

Ми пропонуємо декілька варіантів:

 1. E60. Він має трьох камерну конструкцію з додатковим армуванням.
 2. E70. Тут використовується п'ять камер в профілі.
 3. SYNEGO. Має 6 камер в профілі.
 4. GENEO. Також має 6 камер.

Наш спеціаліст може допомогти обрати тип профілю. Однак зверніть увагу, що вони мають різні монтажні розміри. Наприклад, у SYNEGO вона складає 80 мм, тоді як у GENEO - 86 мм. Камери також відрізняються за тепловими характеристиками.

Який краще однокамерний склопакет чи двокамерний?

Кількість камер безпосередньо впливає на тепло та шумоізоляцію віконної конструкції. Ми рекомендуємо використовувати двокамерний склопакет, оскільки він допоможе зекономити на опаленні та краще забезпечити мікроклімат у приміщенні.

Для чого призначений водостік на вікнах?

Він дозволяє захистити нижню частину стіни від погодних опадів: снігу, дощу і т.д. Це допомагає зменшити вплив вологи на фасад, що мінімізує руйнування. Крім того, він є декоративним елементом, який робить вікно більш акуратним і завершеним.

Чи є ціна, яку я отримав на калькуляторі, остаточною?

Система робить розрахунок з точністю в 90-95%. Ви могли вказати неправильні розміри. Крім того, калькулятор не враховує доборні профілі. Кінцева вартість буде складена після виконання замірів нашим фахівцем. Його виклик є безкоштовним з урахуванням оформлення замовлення.