Ремонт та регулювання вікон у Києві для кожного!

Ми працюємо для Вас:
Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Вс: 10:00 - 16:00
Україна, м. Київ
info@regulirovka-okna.kiev.ua

Протизламна фурнітура

Протизламна фурнітура

Функціонал та продумане виконання

Продумана система з'єднання деталей фурнітури MULTI-MATIC гарантує швидкий і точний процес виготовлення вікон. Вона підходить для будь-якої системи автоматизації виробництва: від ручного до автоматичного. Сумісні елементи фурнітури можна використовувати для виготовлення вікон будь-яких форм. Індивідуально підібрані логістичні рішення та програмне забезпечення MACO WIN доповнюють системну концепцію лінійки MULTI-MATIC.

Зламостійкість у стандарті

Зламостійкість у стандарті

Центральний запор, зламостійкі роликові i.S.-цапфи та блокатор-піднімач є базовими компонентами будь-якого гарнітуру та серійно поставляються з виробництва.

Опціональні деталі фурнітури MATIC відповідно до потреб комбінуються також і з базовими деталями.

Для взломостійкого виконання віконних конструкцій потрібно встановити на місці стандартних зворотних планок зламостійкі i.S.- зворотні планки згідно з бажаним класом взломостійкості.

Взаємодія зламостійких роликових i.S.- цапф і i.S.- зворотних планок автоматично створює зломостійку i.S.- систему замикання, яка безперешкодно працює при фальцлюфті 10-14 мм

Крім того, зломостійкі i.S.- цапфи можна відрегулювати на притиск ключем TX-15. Монтаж запірних частин можна здійснювати на елементах рами ще до зварювання готової конструкції.

Можливість дооснащення

Можливість дооснащення

Завдяки можливості заміни або доповнення фурнітурних елементів функціонал вікна у будь-який момент можна розширити в частині механічного провітрювання або підвищення класу зламостійкості.

Фурнітура MULTI-MATIC підходить для будь-якого дерев'яного або ПВХ-профілю, а також для алюмінієвих профілів з фурнітурним пазом.

Петльова група може бути у стандартному, частково прихованому або повністю прихованому виконанні.

Різноманітність кольору

Видимі частини фурнітури (петльова група) доступні в семи стандартних кольорових виконаннях. Якщо потрібне колірне поєднання фурнітури з профілем, потрібно замінити не всі деталі ножиць, а лише їх видимі елементи.

Дизайн

Дизайн

Елегантний зовнішній вигляд фурнітури MULTI-MATIC надають профільований штульп із поздовжніми насічками та рівномірне покриття Silber-look. Згладжені краї зворотних планок блокатора-підйомника надають фурнітурі MATIC м'який витончений контур.

MULTI-MATIC вражає

Функціонал та продумане виконання

З нашою фурнітурою ваш продукт стане неповторним