Час роботи:
  • Пн-Пт: 09:00 - 20:00
  • Сб-Вс: 09:00 - 19:00
Номер телефону:

Чому люди віддають перевагу дерев'яним вікнам

Зараз дерев'яні вікна не менш популярні за пластикові. А все тому, що вони стали більш якісними та виготовляються із застосуванням досконалих технологій нового покоління. Ось чому дерев'яні вікна стали більш конкурентоспроможними на ринку віконних систем.

Коли є такий великий вибір, то багато людей вибирають якість матеріалу і віддають перевагу екологічності виробу. На даний час існують вікна місцевого виробництва та зарубіжного. Але вітчизняні марки дерев'яних вікон поступаються за якістю аналогічним закордонним брендам, і вартість таких вікон значно нижча.

Чому люди віддають перевагу дерев'яним вікнам

Раніше дерев'яні вікна вимагали великого догляду. Їх треба було фарбувати, утеплювати на зиму, робити регулярний ремонт. Часто вони деформувалися від вологи та розсихалися влітку. У сучасному ж виробництві все змінилося на краще. Тепер їх технічні характеристики стали набагато вищими і йдуть на одному рівні з вікнами з ПВХ.

Виготовляють такі вікна із твердих сортів деревини. Найбільш довговічними матеріалами вважаються бук, горіх та дуб. Вікна, зроблені з цих порід дерева, досить міцні і будуть служити багато років. Але ціна таких вікон буде чимала. На даний час у виробництві вікон використовується клеєний брус. Перш ніж буде готове вікно, воно проходить кілька складних етапів: сушіння деревини, склеювання окремих ламелів у брус, обробка антисептиками. У результаті виходить міцна дерев'яна конструкція, стійка до різного роду пошкоджень, впливу погодних умов та деяких комах.

Існують також і бюджетні варіанти. Це вікна із соснового бруса. Він проходить попередню обробку спеціальними складами, внаслідок чого стає більш стійким до руйнівних факторів навколишнього середовища. А після фарбування, вікна із сосни складно буде відрізнити від вікон із дорожчих порід дерева.

Дерев'яні вікна мають ряд переваг. Вони не потребують фарбування та ремонту протягом декількох років експлуатації. Важлива особливість дерев'яних вікон це, безперечно, їхня екологічність та естетичний зовнішній вигляд. Виглядають вони більш природно та красиво, ніж пластикові та чудово вписуються в інтер'єр квартири, а також можуть бути справжньою окрасою фасаду будівлі.

Одна з переваг дерев'яних вікон це те, що вони здатні "дихати". Мікропори дерева пропускають повітря, завдяки чому на шибках таких вікон менше утворюється конденсат. А якісні склопакети забезпечують хорошу морозостійкість та захищають від вуличного шуму та вітру.

Монтаж вікон з дерева не такий складний і його можна зробити самостійно. Але якщо у вас обмаль досвіду в цій справі, то можна вдатися до допомоги фахівців, які встановлять вам вікна з дотриманням усіх технічних вимог. Тільки у разі правильної установки, без перекосів, ваші вікна функціонуватимуть як належить.

Для догляду за дерев'яними вікнами не потрібно багато зусиль. Потрібно лише вчасно протирати шибки та видаляти забруднення з рами за допомогою спеціальної щітки для миття вікон або звичайної ганчірки з водою.

Перед тим як купити вікна, слід проаналізувати кілька моделей придатних вам конструкцій, щоб вибрати якісні вікна, які прослужать вам довгий термін і принесуть у вашу оселю затишок, комфорт і тепло.