Ремонт та регулювання вікон у Києві для кожного!

Ми працюємо для Вас:
Пн-Пт: 09:00 - 20:00
Сб-Вс: 09:00 - 19:00
Україна, м. Київ
info@regulirovka-okna.kiev.ua
Дерев'яні євровікна

Дерев'яні євровікна

Ще зовсім недавно традиційні пластикові вікна практично не мали конкурентів на будівельному ринку. Їхня поява стала проривом у галузі економічного ремонту, коли за порівняно невеликі гроші можна було отримати якісні, зручні та практичні вікна з ПВХ. Сьогодні на перший план виходять не тільки ці характеристики, хоча вони дуже важливі при виборі вікон для будинку. Споживачам важливо знати, що їх оточують екологічні матеріали, безпечні для довкілля та здатні створити сприятливий мікроклімат у будинку. А що може більшою мірою відповідати цим вимогам як не вікна з дерева?

Не варто думати, що дерев'яне скління – це ті конструкції, які нам доводилося бачити у будинках радянської забудови. На сьогоднішній день це передові технології, сучасний дизайн, практичність і зручність, що дозволяє віднести вікна з дерева, якщо і не до класу "люкс", то до дорогого елітного будівництва. Сучасні дерев'яні євровікна мають зовсім іншу конструкцію на відміну від традиційних дерев'яних вікон минулого століття. Способи обробки бруса, просочення та захисне покриття, надійна фурнітура – все це в жодне порівняння не йде з тим дерев'яним склінням, про яке нам доводилося чути раніше.

Модифікації дерев'яних вікон різноманітні та ні в чому не поступаються пластиковим конструкціям. Звичайні поворотні та поворотно-відкидні елементи можуть бути доповнені звичною кватиркою, від якої виробники пластикових вікон практично відмовилися. Більше того, сучасні євровікна можуть мати складну геометрію, гнуті елементи та незвичайні декоративні вставки. Сьогодні будь-які дизайнерські рішення в області скління можуть бути втілені у життя за допомогою високоточного деревообробного обладнання.

Екологічність та безпека дерева, як матеріла, не викликає сумнівів. Крім того, дерев'яні рами відрізняються високою шумо та теплоізоляцією. Існує думка, що екологічність деревини втрачається після обробки клейовими складами та лакофарбовими матеріалами. Все залежить від того, яке покриття було використане для обробки дерев'яних елементів. Більшість виробників використовує безпечні склади на водній основі, які не є токсичними, що дозволяє зберегти не тільки природні якості деревини, але й її естетичну привабливість.

Що стосується недоліків дерев'яних євровікон, то це насамперед висока ціна. Особливо якщо йдеться про брус із цінних порід деревини: дуба, модрини, тика, евкаліпта. Також не варто упускати з уваги той факт, що яким би надійним і довговічним не було захисне покриття, воно все ж таки потребує оновлення. Вікна, оброблені складом на водяній основі, доведеться оновлювати частіше. Алкідні лаки та фарби відрізняються більшою довговічністю та стійкістю до вигоряння, але поступаються в екологічності.

Дізнатись ціну на ремонт вікон.