Ремонт та регулювання вікон у Києві для кожного!

Ми працюємо для Вас:
Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Вс: 10:00 - 16:00
Україна, м. Київ
info@regulirovka-okna.kiev.ua
Позбавляємося конденсату на вікнах

Чому запотівають вікна?

З настанням осені та зими багато людей спостерігають появу крапельок води на своїх склопакетах. Це явище має назву конденсат. Причин його появи та шляхів боротьби з ним безліч. Утворення крапельок відбувається через різницю температури повітря в кімнаті, у склопакеті та на вулиці. З базового шкільного курсу з фізики відомо, що для швидкої конденсації води з повітря необхідно зниження температури повітря, зниження тиску атмосфери та підвищення вологості повітря. Керувати атмосферним тиском проблематично, а змінити два інші показники в наших силах.

Прості способи усунення конденсату

Якщо ви підвищите температуру в приміщенні, повітря буде довше охолоджуватися на скляній поверхні вікна ПВХ, що збільшить шанс уникнути прояву конденсату. Слід утеплити укоси та прилеглі до вікна стіни.

Крім того, необхідно задуматися про професійне встановлення віконного профілю та склопакета. Фахівці подбають про необхідну теплоізоляцію вікна та про правильну вентиляцію. Часто вентиляційні отвори бувають надто великими. Усунути подібні недоліки можуть лише професіонали.

Іноді причиною утворення конденсату можуть стати масивні підвіконня, які є перешкодою для проникнення теплого повітря до вікна. Цей недолік можна виправити, врізавши у підвіконня вентиляційну решітку, що підвищує температуру повітря біля вікна.

У північних районах, у холодних кліматичних поясах потрібно встановлювати лише енергоефективні склопакети, оскільки температура на вулиці та в приміщенні дуже різниться.

Якщо в приміщенні вологість повітря висока, це також може бути однією з причин утворення вологих випарів на вікнах. Щоб виправити цю помилку, варто встановити сучасну витяжку або прочистити стару. У приміщенні має бути хороша циркуляція повітря.

Часто підвищена вологість з'являється у приміщеннях, розташованих над підвалами та під дахами. Тому слід максимально ізолювати квартиру від проблемних стін. Хороша теплоізоляція допоможе позбавитися конденсату на вікнах.

Часто в нових будинках протягом двох років відбувається посилене випаровування води зі штукатурки та стін будинку. У цьому випадку необхідно якнайчастіше провітрювати приміщення.

Багато хто не знає, що кількість стекол у склопакеті можна дуже легко перевірити. Для цього слід піднести до скла запалений сірник. Скільки ви побачите відбитків від скла, стільки у вашому склопакеті стекол. А кількість камер у пакеті на одну одиницю менша. Якщо стекол три, то пакет двокамерний, якщо стекол два, то пакет однокамерний.