Ремонт та регулювання вікон у Києві для кожного!

Ми працюємо для Вас:
Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб-Вс: 10:00 - 16:00
Україна, м. Київ
info@regulirovka-okna.kiev.ua

Виклик замірника

Від правильного вимірювання вікна, лоджії або будь-якої іншої конструкції залежить подальше безпроблемне використання ваших вікон.

Замірник не просто вимірює Ваші прорізи, але й професійно розраховує всі потрібні технічні зазори на монтажну піну, будову майбутніх укосів, а також правильну конфігурацію конструкцій, виходячи з ваги, навантаження та періодичності відчинення Ваших дверей (вікон).

Наприклад, якщо вага Вашої стулки досить велика, а це більш ніж 80-90 кг, то замірник порадить Вам якіснішу фурнітуру, а також мікроліфт, який дозволить рівномірно розподілити навантаження вашої стулки за трьома точками.

Наглядно це виглядає так:

Виклик замірника

У наш далеко не легкий час кожна людина намагається на чомусь економити і це логічно.

Бо далеко не всі люди в нашій країні живуть на широку ногу. Тому ще один плюс замірника в тому, що він як ніхто інший зможе Вам підказати на чому дійсно можна економити, а на чому економити категорично не допустимо.

Вага стулки може виявитися критично неприпустимою, виходячи з розміру стулки і формули склопакетів, що знаходяться в ній (понад 130 кг).

Тоді обов'язком замірника буде Вас відмовити від прийняття такого роду рішення. Швидше за все, він запропонує компромісне рішення, яке забезпечить безперебійну та правильну роботу Ваших конструкцій, а також не зіпсує проект та інтер'єр Вашого приміщення.

З усього цього ми можемо відзначити, що від професійного виміру залежить як мінімум 50% успіху, а оскільки в нашій компанії замір Ваших майбутніх конструкцій надається на безкоштовній основі, не варто нехтувати цією послугою.

Із замірником Ви зможете особисто обговорити:

  1. Колір.
  2. Відкриття.
  3. Фурнітуру (всі плюси та мінуси).
  4. Підібрати потрібну формулу склопакета.
  5. Підбирати оптимальне замовлення за вартістю.