Ремонт та регулювання вікон у Києві для кожного!

Ми працюємо для Вас:
Пн-Пт: 09:00 - 20:00
Сб-Вс: 09:00 - 19:00
Україна, м. Київ
info@regulirovka-okna.kiev.ua
Регулювання металопластикових вікон

Діагностика вікон

Однією з найпоширеніших процедур обслуговування вікон є регулювання вікон. Будь-яке, навіть найякісніше і найдорожче вікно потребує мінімального догляду і може вимагати технічного обслуговування. Які проблеми можуть виникнути з вікном та у яких випадках потрібно звернутися до нас ?

 • Пластикове вікно почало погано закриватися — відкриватися або туго закривається ручка через неякісну установку вікна або усадку будинку.
 • Вікно нещільно прилягає до рами, втратило свою герметичність і з нього дме через те, що гума ущільнювача зносилася і втратила свої початкові властивості.
 • Рама перекосилась у ході неправильної експлуатації вікна
Регулювання пластикових вікон

Обслуговування вікон

Що являє собою обслуговування вікон? Простими словами це налаштування відкриття - закриття вікна, що дозволяє вікну функціонувати максимально комфортно:

 • без зусиль відкриватися та закриватися
 • не провисати
 • не продувати
 • зберігати герметичність, при цьому підтримуючи циркуляцію повітря

Обслуговування пластикових вікон здійснюється майстром за допомогою спеціального набору інструментів, після чого фурнітура змащується, а вікно відновлює свої енергозберігаючі та шумоподавлюючі функції. Таким чином, після правильно проведеної процедури віконна стулка легко відкривається і закривається, не провисає, не завдає клопоту і без проблем прослужить ще не один рік.

Налаштування пластикових вікон

Налаштування

Дуже часто клієнти задаються питанням, чи потребує налаштування пластикових вікон професійної руки майстра, чи її можна провести і самостійно. Відповідь, звичайно ж, не може бути однозначною. Все залежить від умінь і знань самої людини, а також від того, яке регулювання потрібно виконати і які проблеми з вікном вона повинна усунути. Якщо вікно потрібно перевести в зимовий режим (щоб стулка щільніше прилягала до рами та зберігала тепло) або літній режим (нещільне прилягання стулки, що дозволяє повітря краще циркулювати), то таку процедуру можна виконати самостійно, маючи достатню кількість знань та інструменту під рукою

Літній режим вікна та зимовий режим вікна

Літній режим вікна і зимовий режим вікна

Якщо ж потрібно усунення серйозніших проблем з вікном, то краще, щоб налаштування пластикових вікон проводилося професійним майстром, враховуючи те, що дані роботи недорогі, а якісні вікна коштують недешево.

Питання-відповідь

 • Що таке регулювання вікон?

  Це налаштування відкриття — закриття вікна, а також налаштування притиску стулки.

 • Чи є гарантія на регулювання вікон?

  Так, гарантія на вікна зі зношеною фурнітурою 3 місяці.

 • Чи потрібне регулювання вікон з поворотною фурнітурою?

  Можна налаштувати відкриття-закриття вікна, але притиск буде в рази слабшим, ніж на поворотно-відкидній фурнітурі.

 • Чи можна регулюванням усунути запотівання вікон?

  Ні, як правило, на запотівання вікон впливають багато інших факторів. Це підвищена вологість, слабке опалення, однокамерні склопакети та інше.

 • Чи потрібно переводити вікна в літній-зимовий режим залежно від пори року?

  Ні, досить один раз відрегулювати на оптимальний притиск між літом та зимою.